Otázky a odpovědi

...orgonit už doma mám, ale žádný rozdíl jsem nezaznamenal...

Každý člověk může účinky orgonitu pocítil jinak, záleží na mnoha faktorech, včetně toho, jak je každy z nás ,,vnímavý/citlivý" na jednotlivé energie. Také záleží, co od orgonitu OČEKÁVÁTE, pokud zázrak, tak je velká pravděpodobnost, že se ho nedočkáte. Nejlepší je, když ,,informace" o orgonitu člověka vnitřně osloví, když zkrátka orgonit chce, potom opravdu ,,zázraky" přicházejí, v různé formě. Chtěl bych zároveň upozornit na to, že některé nabízené orgonity prodávané na internetu ve skutečnosti NEJSOU orgonity, složení těchto orgonitů je zcela nevhodné a tudíž účinky těchto orgonitů se rovnají nule.

...vaše orgonity mají sílu, orgonit, který mám doma, tak silný není...

Ne každý používá při výrobě orgonitu to, co by v orgonitu mělo být a ne každý dokáže správně energeticky ,,vyčistit" křišťály a kameny, které jsou součástí všech našich orgonitů (energeticky ,,znečištěný" kameny a křišťály neplní v orgonitu úlohu jakou mají plnit) a v neposlední řadě, ne každý člověk je ,,ideální" pro výrobu orgonitů.

...jaký orgonit je pro mne nejvhodnější?

Toto je velice individuální a je snadné napsat, že ho potřebujete do každého rohu, ale skutečnost je taková, že každý má svoje ,,potřeby" a také záměry. Na základní zneutralizování elektromagnetického záření z elektrospotřebičů postačí jedno HHG do místnosti standardních rozměrů. Pokud máte doma v místnosti ,,elektrárnu", tak je dobré počítat s tím, že bude potřeba více kusů než jeden. Takže osobní orgonit je takový základ a můžete ho nosit při sobě. HHG vyčistí vaše okolí a někdy se projeví i do počasí, do oblačnosti atd.

...jaká je cena poštovného...

Z určitého důvodu zasíláme až po zaplacení částky na účet a cena poštovného závisí na tom, jaké množství si objednáte (váha zásilky) a také na tom, jestli to chcete poslat jako obyčejný balík, nebo balík do ruky s pojištěním, kde rozdíl mezi tímto může být klidně i 50kč.

Poštovné od 65kč.

Např. za tříkilový balík do ruky chtěla Česká pošta 131kč.